Офіційний представник PeniMaster
Доставка в будь-яку країну світу
Оплата при отриманні
усі телефони »
  • МТС +38 (095) 652 5501

з 10:00 до 17:00 ПН-ПТ

Офіційний представник PeniMaster

Гарантія

Унікальна німецька система для збільшення пеніса в домашніх умовах
Penimaster PRO!

На екстендер PeniMaster, Penimaster PRO та аксесуари, представлені на сайті, поширюється гарантія виробника. Термін гарантії становить 3 роки і обчислюється з дати покупки.

Гарантія не поширюється на витратні матеріали: силіконові ремінці та силіконові стрічки комфорту для класичного ремінкового екстендеру Пенімастер, а також на шлюзні затвори та мембрани для вакуумного екстендеру Пенімастер ПРО. Ремінці, стрічки, шлюзні затвори та мембрани є витратними матеріалами, тому до комплекту постачання всіх екстендерів Penimaster включено запасні.

Механічне пошкодження частин екстендера через застосування надмірної сили не є гарантійними. Як правило, гарантійних випадків з продукцією Пенімастер не виникає – всі деталі добротні та якісні. Перед першим використанням вакуумної камери Penimaster PRO уважно прочитайте інструкцію, яка йде в комплекті з екстендером. Застосування надмірної сили при закручуванні клапана, неправильне вдягання клапана може призвести до поломки вакуумної камери.

При виникненні гарантійного випадку надішліть цифрове фото на нашу електронну адресу, вказану в самому низу цієї сторінки. На знімку має бути чітко видно дефект деталі – не варто надсилати фото, зроблені на телефон у темній кімнаті. Після отримання листа з Вами зв’яжеться оператор і погодить порядок гарантійного ремонту або заміни.

Швидкість зростання тканин пеніса та загальний показник збільшення не можуть бути гарантовані нами. Результат безпосередньо залежить від точного дотримання рекомендацій виробника, регулярності та тривалості носіння екстендера, від фізіологічних особливостей організму, якості харчування, шкідливих звичок тощо.