Офіційний представник PeniMaster
Доставка в будь-яку країну світу
Оплата при отриманні
усі телефони »
  • МТС +38 (095) 652 5501

з 10:00 до 17:00 ПН-ПТ

Офіційний представник PeniMaster

Оплата і доставка

Унікальна німецька система для збільшення пеніса в домашніх умовах
Penimaster PRO!

Надсилання екстендера здійснюється в повністю непрозорій упаковці, без написів та зображень, які можуть вказати вміст посилки. Упаковка посилок відбувається в нашому офісі і всі сторонні люди бачать лише упакований пакет для відправки. Рахунок та опис вантажу виставляється з нейтральною назвою типу «тренажер» – Ви зможете спокійно, не червоніючи, його отримати та сплатити.

Надсилання по Україні:
Як правило, відправлення здійснюється протягом одного робочого дня з моменту надходження замовлення. Оплата здійснюється трьома способами: відповідно до рахунку в будь-якому відділенні банку (100% передоплата), оплата на розрахунковий рахунок (100% передоплата), або оплата при отриманні товару у транспортній компанії.

Відправлення післяплатою здійснюється при замовленні від 500 грн компанієюНова Пошта. Термін доставки 1-3 дні.

При замовленні більше 1000 грн відправка Новою поштою по Україні безкоштовна, Ви оплачуєте тільки вартість товару та комісію за переказ грошей при його отриманні у відділенні Нової Пошти.

Також можливе відправлення будь-якою іншою транспортною компанією, але насамперед це необхідно погодити з консультантом.

Відправка по всьому світу
Відправлення з іншої країни здійснюється лише після 100% передоплати. У цю суму включається вартість екстендера вартість відправки, т.к. вона оплачується під час відправлення вантажу.

Швидкість зростання тканин пеніса та загальний показник збільшення не можуть бути гарантовані нами. Результат безпосередньо залежить від точного дотримання рекомендацій виробника, регулярності та тривалості носіння екстендера, від фізіологічних особливостей організму, якості харчування, шкідливих звичок тощо.