Офіційний представник PeniMaster
Доставка в будь-яку країну світу
Оплата при отриманні
усі телефони »
  • МТС +38 (095) 652 5501

з 10:00 до 17:00 ПН-ПТ

Офіційний представник PeniMaster

Сертифікати та Патенти

Унікальна німецька система для збільшення пеніса в домашніх умовах
Penimaster PRO!

Екстендери Пенімастер та Пенімастер ПРО виробляються компанією MSP Concept у Німеччині. Вся продукція Пенімастер має необхідні дозволи та сертифікати для продажу у всіх країнах Європи.

Обов’язковою умовою продажу на території Європи є знак РЄ. Маркування РЄ означає, що виріб не є шкідливим (небезпечним) для здоров’я його споживачів, а також нешкідливим для навколишнього середовища. Більшість екстендерів китайського виробництва не мають такого маркування, а ті, які мають маркування РЄ, не продаються в Європі, т.к. Насправді не проходили процедуру сертифікації в Європі, а просто надрукували знак на упаковці для продажу товарів за межами Європи.

Для захисту своїх інтелектуальних прав, виробник PeniMaster запатентував свої розробки та нововведення. Це гарантує те, що екстендер PeniMaster дійсно має суттєві доопрацювання та зміни, порівняно з іншими виробниками, що дозволяє значно збільшувати обсяги продажів екстендеру PeniMaster у всьому світі.

З європейськими патентами та сертифікатами Ви можете ознайомитись нижче:

Швидкість зростання тканин пеніса та загальний показник збільшення не можуть бути гарантовані нами. Результат безпосередньо залежить від точного дотримання рекомендацій виробника, регулярності та тривалості носіння екстендера, від фізіологічних особливостей організму, якості харчування, шкідливих звичок тощо.