Офіційний представник PeniMaster
Доставка в будь-яку країну світу
Оплата при отриманні
усі телефони »
  • МТС +38 (095) 652 5501

з 10:00 до 17:00 ПН-ПТ

Офіційний представник PeniMaster

Інструкція

< Повернутися назад | PeniMaster CHROME | PeniMaster GOLD

КРОК 1:
Підготуйте екстендер до використання: від’єднайте майданчик екстендера від штанг, зніміть ремінь з майданчика, перевірте всі різьбові з’єднання штанг — вони повинні бути щільно закручені.
Перед першим використанням встановіть необхідну довжину штанг екстендера. Необхідна довжина штанг – довжина Вашого пеніса у розтягнутому стані. Врахуйте, що основні штанги на екстендері довжиною 5см: за допомогою подовжувача створіть необхідну довжину.»
КРОК 2:
Одягніть упорне кільце зі штангами на пеніс, напис «PeniMaster» на кільці має бути зверху. Після цього, якщо потрібно, намотайте на пеніс стрічку комфорту, що йде в комплекті з екстендером. Стрічка комфорту призначена для запобігання больовим відчуттям при носінні екстендера, для запобігання можливим потертостям і садкам від ременя. Також замість стрічки комфорту можна використовувати еластичний бинт Пеха Хафт (Peha-haft), що самофіксується.
КРОК 3:
Розташуйте ремінець на пенісі в місці його кріплення до майданчика — зазвичай, це відразу за головкою пеніса. Зверніть увагу на ремінець — його увігнута сторона має бути звернена до голівки пеніса. Ремінці не треба змащувати мастилами або мастилами, варто лише періодично протирати їх спиртом для дезінфекції.
КРОК 4: Закріпіть пеніс на майданчику за допомогою ремінця. Для цього просуньте спочатку один кінець ремінця у відповідний проріз майданчика, потім другий кінець. Потягніть по черзі за кінці, щоб щільно зафіксувати пеніс на майданчику. Не треба фіксувати пеніс «намертво» — буде порушено кровообіг у голівці. При закріпленні пеніса відсувати механічні фіксатори ремінця на майданчику не треба — вони самі звільнятимуть прохід доючого ременя.
КРОК 5: Коли пеніс зафіксований на майданчику, можна встановлювати майданчик на штанги. Для цього на майданчику є клямки. Просто трохи натиснути на штангу і вона увійде на своє місце. Якщо у Вас виникають проблеми з одяганням майданчика – штанги здаються трохи довшими – укоротіть довжину штанг.
КРОК 6:
Після того, як екстендер буде одягнений, необхідно встановити необхідну силу розтягування. Для цього користуємося різьбовими регуляторами сили розтягування, які розташовані на штангах біля основи екстендера (біля завзятого кільця). Для цього починаємо їх підкручувати одночасно на обох штангах. Намагайтеся дотримуватися рівного зусилля на обох штангах.
Тепер екстендер повністю готовий до носіння. При носінні, не важливо, куди буде направлений екстендер — вгору або вниз. Намагайтеся чергувати положення екстендера – один день можна вгору, інший – вниз. Кожні 60-90 хвилин робіть масаж головки пеніса — для цього ослабте або зніміть ремінець, зніміть стрічку комфорту або бинт і масажуйте головку для нормалізації кровообігу. Перерва може тривати 5-10 хвилин.

 

Здається, що так складно, але насправді через кілька днів Ви зможете одягати екстендер ПеніМайстер так само швидко, як і користувач екстендера з Німеччини.

< Повернутися назад | PeniMaster CHROME | PeniMaster GOLD

Швидкість зростання тканин пеніса та загальний показник збільшення не можуть бути гарантовані нами. Результат безпосередньо залежить від точного дотримання рекомендацій виробника, регулярності та тривалості носіння екстендера, від фізіологічних особливостей організму, якості харчування, шкідливих звичок тощо.