Офіційний представник PeniMaster
Доставка в будь-яку країну світу
Оплата при отриманні
усі телефони »
  • МТС +38 (095) 652 5501

з 10:00 до 17:00 ПН-ПТ

Офіційний представник PeniMaster

Комплектація PeniMaster PRO

< Повернутися назад | PeniMaster PRO Premium | PeniMaster PRO Standart | PeniMaster PRO Upgrade Kit I | PeniMaster PRO Upgrade Kit II

Перш ніж купити екстендер PeniMaster PRO, варто розібратися в його комплектаціях. Ми пропонуємо дві комплектації екстендеру PeniMaster PRO, які можуть використовуватися як самостійні екстендери – PeniMaster PRO Standart та PeniMaster PRO Premium. А також дві комплектації апгрейдів для тих, хто вже має екстендер PeniMaster CHROME або PeniMaster GOLD — PeniMaster PRO Upgrade Kit I та PeniMaster PRO Upgrade Kit II.

У таблиці наведено відмінності між різними комплектаціями PeniMaster PRO.

  PeniMaster PRO
Upgrade Kit I
PeniMaster PRO
Upgrade Kit II
PeniMaster PRO
Standart
PeniMaster PRO
Premium
Вакуумна камера PeniMaster PRO з аксесуарами X X X X
Система натягу на основі ременя (стретчер)   X   X
Система натягу на основі металевих стрижнів     X X
Стичне гніздо для стрижнів X X X X
Вакуумна груша X X X X
Гель ProMaster Comfort & Care X X X X
Шлюзний затвор із м’якого латексу маленького розміру 2 шт. 2 шт. 2 шт. 2 шт.
Шлюзний затвор із м’якого латексу середнього розміру 2 шт. 2 шт. 2 шт. 2 шт.
Шлюзний затвор із м’якого латексу великого розміру 2 шт. 2 шт. 2 шт. 2 шт.
Мембрана із м’якого латексу маленького розміру 2 шт. 2 шт. 2 шт. 2 шт.
Мембрана із м’якого латексу середнього розміру 2 шт. 2 шт. 2 шт. 2 шт.
Мембрана з м’якого латексу великого розміру 2 шт. 2 шт. 2 шт. 2 шт.
Інструкція X X X X

PeniMaster PRO Premium це повна комплектація екстендеру PeniMaster PRO. У ній є обидві системи розтягування: на основі металевих стрижнів (як звичайний екстендер) та на основі ременя (стретчер). Вибравши екстендер PeniMaster PRO Premium, Ви зможете використовувати ремінь або стрижні в залежності від ситуації або зручності.

PeniMaster PRO Standart має у своєму складі систему розтягування на основі металевих стрижнів (штанг) — в ньому немає ременя, щоб використовувати екстендер PeniMaster PRO як стретчер. Більшість покупців PeniMaster PRO переважно використовують екстендер із системою розтягування на основі стрижнів.

PeniMaster PRO Upgrade Kit II призначений для тих, хто вже має PeniMaster CHROME або PeniMaster GOLD. Він поєднує в собі екстендер на основі ременя (стретчер) та доповнення (Upgrade) для екстендерів PeniMaster Chrome та PeniMaster Gold. До того ж, навіть якщо у Вас немає PeniMaster CHROME або GOLD, Ви зможете носити цей PeniMaster PRO Upgrade Kit II як стретчер. Його можна носити різними способами: як плечовий ремінь, як ремінь на стегнах або як колінний ремінь. Кожен із цих способів має свої переваги.

PeniMaster PRO Upgrade Kit I призначений для тих, хто вже має PeniMaster Chrome або PeniMaster Gold. У комплекті йде система вакуумного кріплення в PeniMaster PRO та стикувальне гніздо для фіксації вакуумного кріплення на металевих стрижнях Вашого екстендеру PeniMaster CHROME або PeniMaster GOLD.

< Повернутися назад | PeniMaster PRO Premium | PeniMaster PRO Standart | PeniMaster PRO Upgrade Kit I | PeniMaster PRO Upgrade Kit II

Швидкість зростання тканин пеніса та загальний показник збільшення не можуть бути гарантовані нами. Результат безпосередньо залежить від точного дотримання рекомендацій виробника, регулярності та тривалості носіння екстендера, від фізіологічних особливостей організму, якості харчування, шкідливих звичок тощо.