Офіційний представник PeniMaster
Доставка в будь-яку країну світу
Оплата при отриманні
усі телефони »
  • МТС +38 (095) 652 5501

з 10:00 до 17:00 ПН-ПТ

Офіційний представник PeniMaster

Екстендер PeniMaster PRO: інструкція

< Повернутися назад | PeniMaster PRO Premium | PeniMaster PRO Standart | PeniMaster PRO Upgrade Kit I | PeniMaster PRO Upgrade Kit II

Экстендер PeniMaster PRO: збірка

Екстендер PeniMaster PRO поставляється у зібраному вигляді та готовий до застосування. При заміні чи чищенні раніше зібраних деталей просимо Вас звернути увагу на такі вказівки.1. Закрийте зворотній клапан
Закрутіть клапан проти годинникової стрілки (ліворуч) до упору. Бічні вирізи повинні бути на одній лінії з вузькими канавками опорних пластин.
2. Використовуйте один із спліт-адаптерів (якщо це необхідно)
Вказівка: Екстендер PeniMaster PRO надійно тримається на будь-якій головці. Адаптація отвору вакуумної камери до діаметра статевого члена за допомогою Спліт-адаптера може також ще більше підвищити комфорт при носінні і міцність фіксації, зокрема, при більш високих силах розтягування. . Якщо діаметр статевого члена:
• більше 24 мм: Спліт-адаптер не потрібний,
• 19 –24 мм: використовуйте вузький Спліт-адаптер,
• менше ніж 19 мм: використовуйте широкий Спліт- адаптер.a) Тримайте камеру для головки отвором вгору.
б) Вставте половинку адаптера.
в) Вставте іншу половинку адаптера і міцно притисніть їх вниз.
3. Встановіть адегізійну мембрануa) Візьміть і тримайте вакуумну камеру для головки отвором вгору.
б) Надягніть адегізійну мембрану обертальним рухом на камеру для головки.Вказівка 1:Адгезійна мембрана має бути помірною туго натягнута над камерою для головки. Вказівка 2: Зібрані Спліт-адаптери повинні фіксуватися адгезійною мембраною.
4. Встановіть шлюзний затворa) Закріпіть кінець шлюзного затвора з латексу обертальним рухом у канавці кільця шлюзного затвора [1].
б) Проштовхніть інший кінець шлюзного затвора з латексу крізь кільце
2 > ПОРАДА ПРОФЕСІОНАЛІВ:
Витягніть кінець шлюзного затвора в довжину і відпустіть так, щоб кінець пройшов через кільце шлюзного затвора.
Вказівка: Вільний кінець шлюзного затвора повинен виступати на стороні кільця шлюзного затвора з чотирма прокладками.
5. З’єднайте шлюзний затвор із вакуумною камерою для головки пеніса.Вдягніть вільний кінець шлюзного затвора обертальним рухом, розташованим над [!] потовщенням адгезійної мембрани. Спочатку це може вимагати невеликого тренінгу.
Вказівка ​​1:Потовщення шлюзного затвора має бути надіте в (!) потовщення адгезійної мембрани, оскільки це при носінні екстендера перешкоджатиме повільному проникненню повітря в камеру для головки.Вказівка ​​2: Кільце шлюзного затвора необхідно накласти на всі чотири прокладки і з невеликим зусиллям натиснути на вакуумну камеру для головки статевого члена. Відкоригуйте відповідно положення та зазор кільця шлюзного затвора шляхом введення пальця в отвір шлюзного затвора.

Вказівка 3: Отвір зібраного шлюзного затвора повинен бути посередині і мати діаметр 12-15 мм.

Все, вакуумна камера готова до експлуатації.

Упорне кільце | Встановлення довжини штанг | Регулювання сили натягу

Будьте обережні під час роботи з деталями екстендера з латексу, Ви можете порвати їх при недбалому поводженні. Слідкуйте за станом своїх пальців, щоб не було гострих нігтів або відростків шкіри, які можуть пошкодити вироби з латексу.

Погляньте на відео, як правильно підготувати вакуумну камеру до використання.

< Повернутися назад | PeniMaster PRO Premium | PeniMaster PRO Standart | PeniMaster PRO Upgrade Kit I | PeniMaster PRO Upgrade Kit II

Швидкість зростання тканин пеніса та загальний показник збільшення не можуть бути гарантовані нами. Результат безпосередньо залежить від точного дотримання рекомендацій виробника, регулярності та тривалості носіння екстендера, від фізіологічних особливостей організму, якості харчування, шкідливих звичок тощо.