Офіційний представник PeniMaster
Доставка в будь-яку країну світу
Оплата при отриманні
усі телефони »
  • МТС +38 (095) 652 5501

з 10:00 до 17:00 ПН-ПТ

Офіційний представник PeniMaster

Переваги PeniMaster PRO

< Повернутися назад | PeniMaster PRO Premium | PeniMaster PRO Standart | PeniMaster PRO Upgrade Kit I | PeniMaster PRO Upgrade Kit II

Основною перевагою та якісною відмінністю PeniMaster PRO від будь-якого іншого екстендера для збільшення пеніса є вакуумна система фіксації головки пеніса. Саме вона ставить екстендер PeniMaster PRO на новий, недоступний для інших, рівень серед систем збільшення пеніса в домашніх умовах і без операції.

Що ж дає вакуумна система фіксації головки статевого члена та які її переваги?

  1. По-перше, вакуумна фіксація це надійніше кріплення – пеніс не зможе вислизнути при Переваги вакуумної фіксації PeniMaster PROносінні екстендера.
  2. По-друге, вакуумна фіксація комфортніша, ніж ремінцева або джгутова. Пеніс не передавлюється, немає порушення циркуляції лімфи та крові в пенісі, головка пеніса не німіє та не синіє, немає потертостей та саден на пенісі.
  3. По-третє, відбувається зростання як стовбура пеніса, а й головки, з допомогою негативного тиску всередині вакуумного кріплення.
  4. По-четверте, збільшено кілька разів час носіння екстендера без перерви. Тепер із вакуумним кріпленням, екстендер можна носити, не знімаючи до 3-х годин і більше.
  5. По-п’яте, завдяки вакуумному кріпленню стало можливим створити універсальний екстендер, який можна носити як класичний екстендер, так і як стретчер – без штанг та з використанням ременя.
  6. По-шосте, завдяки унікальній, анатомічно досконалій системі фіксації, екстендер PeniMaster PRO можна використовувати як на обрізаному, так і необрізаному статевому члені будь-якого розміру.
  7. По-сьоме, завдяки неймовірному комфорту з екстендером PeniMaster PRO у Вас не буде періоду звикання, а значить, збільшувати член можна прямо з першого дня носіння. Не треба витрачати кілька тижнів на звикання – з екстендером PeniMaster PRO забезпечений швидкий старт!

Екстендер PeniMaster PRO можна носити не тільки класичним способом – з використанням металевих стрижнів, а й з використанням ременя – стретчер.

Переваги PeniMaster PRO на основі ременів:

Одним словом, екстендер PeniMaster PRO є реальною відповіддю на побажання чоловіків, які хочуть збільшити член природним способом, не завдаючи шкоди своєму організму. Компанія, яка вже мала досвід створення інноваційних рішень у галузі збільшення статевого члена, змогла втілити в життя мрії сотень тисяч чоловіків у всьому світі. Тепер і Ви можете скористатися цією унікальною системою та збільшити член на кілька сантиметрів лише за кілька місяців – цілком природно, природно, без шкоди здоров’ю!

< Повернутися назад | PeniMaster PRO Premium | PeniMaster PRO Standart | PeniMaster PRO Upgrade Kit I | PeniMaster PRO Upgrade Kit II

Швидкість зростання тканин пеніса та загальний показник збільшення не можуть бути гарантовані нами. Результат безпосередньо залежить від точного дотримання рекомендацій виробника, регулярності та тривалості носіння екстендера, від фізіологічних особливостей організму, якості харчування, шкідливих звичок тощо.