Офіційний представник PeniMaster
Доставка в будь-яку країну світу
Оплата при отриманні
усі телефони »
  • МТС +38 (095) 652 5501

з 10:00 до 17:00 ПН-ПТ

Офіційний представник PeniMaster

Питання-відповідь

Яка основна функція екстендеру PeniMaster – для чого він призначений?

У більшості країн світу екстендер ПеніМастер є медичним апаратом, який використовується в офіційній медицині для збільшення розміру статевого члена та коригування його форми. За допомогою екстендера можна збільшити довжину і товщину статевого члена, позбутися викривлення стовбура пеніса (хвороба Пейроні). Екстендер також застосовується для подовження крайньої плоті (наприклад, у пацієнтів з обрізанням). У більшості випадків екстендер PeniMaster використовується як індивідуальний засіб, рідше — спільно з хірургічною операцією.

вгору

Чи можна за допомогою екстендера ПеніМайстер вирівняти викривлений статевий член? У мене нормальний розмір пеніса, тільки ствол зігнутий праворуч.

Звісно так! Екстендер ПеніМайстер є єдиним нехірургічним способом корекції викривлення пеніса. При значному викривленні (понад 20 градусів) та при хворобі Пейроні необхідно попередньо проконсультуватися у лікаря уролога.

вгору

Як впливає використання екстендера на ерекцію та тривалість статевого акту?

Використання екстендеру PeniMaster позитивно впливає на пружність пеніса в ерегованому стані, допомагає збільшити час статевого акту та (за рахунок тренування тканин пеніса) стимулює сексуальну функцію. Досягнутий результат надає чоловікові впевненість у собі та допомагає позбутися комплексів при спілкуванні із сексуальним партнером.

вгору

При використанні екстендеру PeniMaster довжина та обсяг статевого члена збільшується тільки у стані ерекції чи розслабленому стані теж?

Внаслідок застосування екстендера збільшення статевого члена відбувається як у стані ерекції, так і в розслабленому стані. Це можливо завдяки тому, що відбувається збільшення обсягу тканин стовбура пеніса.

вгору

Чи існують будь-які побічні ефекти та ризики при використанні екстендеру ПеніМайстер для збільшення статевого члена?

При правильном использовании экстендера ПениМастер для увеличения полового члена, риск травматизма и болевых ощущений исключается. Лишь при слишком туго затянутом ремне-фиксаторе возможны болевые ощущения и появления ссадин в области головки члена. В данном случае необходимо временно прервать курс тренинга и продолжить его после выздоровления. Основная идея, при закреплении пениса на площадке экстендера, не «придушить» пенис, а создать такую тугость крепления, при которой головка пениса не будет выскакивать из-под ремешка. Т.е. затягиваем ремешок не максимально сильно, а на минимальный уровень, который будет достаточен для удержания пениса в экстендере.

Долгосрочные побочные эффекты при использовании аппарата ПениМастер не выявлены.

вгору

Які обмеження на використання збільшувача пеніса? У яких випадках не можна використовувати екстендер PeniMaster?

При проблемах з венами або при слабких сполучних тканинах у статевому члені або інших проблемах із статевим членом або сечівником перед застосуванням апарата необхідно порадитися з лікарем (наприклад, урологом).

Використання екстендеру заборонено у таких випадках:

  1. при захворюваннях сечостатевої системи
  2. у стані алкогольного сп’яніння
  3. у стані наркотичного сп’яніння
  4. під час прийому заспокійливих препаратів
  5. під час прийому болезаспокійливих препаратів та препаратів, що зменшують чутливість до болю

вгору

Щось мені всередині нагадує, що після такого розтягнення мій пеніс втратить здатність до ерекції. Або він взагалі перестане «вставати», або стане значно слабшим. Як впливає екстендер PeniMaster на ерекцію?

Взагалі, це найпоширеніша помилка в галузі екстендерів. Багаторічні клінічні тести показали, що при використанні екстендеру PeniMaster спостерігається підвищена ерекція та статевий потяг. До того ж, у більшості чоловіків з’явилася здатність до більш тривалого статевого акту.

вгору

Я точно знаю, що екстендером не можна збільшити статевий член — це лише рекламний прийом! Якщо витягувати пеніс, він або порветься, або стане довгим, але тонким.

Дуже поширена помилка, заснована на неписьменності. Людський організм має особливу властивість: при тривалому впливі невеликої сили розтягування на тканини, організм активує ріст і поділ клітин у сфері розтягування з метою знизити силу розтягування шляхом подовження тканини. У цьому розподіл клітин йде у поздовжньому напрямі до сили розтягування, а й у поперечному. Таким чином організм намагається зміцнити тканину, зробити її більш об’ємною та товстою. У нашому випадку, тривалий і несильний вплив, що розтягує (до 1100гр) змушує організм збільшувати кількість клітин в області розтягування: як у довжину (вздовж сили розтягування), так і в ширину (поперек сили розтягування).

Вперше таку особливість організму помітили давні люди – завдяки цій властивості вони витягали губи та вуха, подовжували шиї. Це й сьогодні можна побачити й у африканських племенах, а вулицях міста. В офіційній медицині цей метод оформився в 1952 у СРСР у вигляді апарату Ілізарова. Під впливом сили розтягування чи здавлювання відбувалося зрощування та подовження кісток. Екстендер для збільшення пеніса вигадали в Данії в 1994 році і ось уже майже 20 років він використовується по всьому світу як користувачами вдома, так і в клініках та лікарнях.

вгору

Який мінімальний розмір пеніса потрібний, щоб почати користуватися екстендером ПеніМайстер? Чи можна скористатися екстендером, якщо статевий член обрізаний?

Мінімальний розмір пеніса для використання екстендеру PeniMaster – 50мм у розтягнутому стані. Максимальний – 300мм. Для довшого пеніса необхідно докупити подовжувачі штанг. Кріплення ремінцем дозволяє використовувати екстендер PeniMaster як для пеніса, що обрізає, так і для необрізаного. Також Пенімастер може бути використаний для подовження крайньої плоті, якщо це необхідно.

вгору

На сайті написано, що ефективність екстендеру залежить від кількості годин його носіння. Чи можу я носити його не тільки вдома, а й на роботу, в інститут, а також використовувати екстендер під час сну?

Якщо Ви хочете збільшити член за допомогою екстендера, результат безпосередньо залежатиме від загального часу носіння. Необхідно довести час щоденного носіння до 6 годин і більше та дотримуватись його протягом усього курсу збільшення пеніса.

Використання екстендеру ПеніМастер вже від трьох годин на добу веде до помітного результату. Оптимальна тривалість використання еспандера коливається від шостої до дванадцятої години на добу. Більше тривале використання екстендера не веде до більш швидкого зростання пеніса через те, що саме під час паузи між використанням екстендера відбувається активне зростання тканин.

Протягом однієї доби кількість і тривалість пауз може бути будь-яким. Таким чином, процедури можуть проводитись по кілька годин вранці, вдень та ввечері. Через кожні 60-90 хвилин носіння екстендер слід зняти і провести невеликий масаж для поліпшення кровообігу в головці пеніса. Саме тоді відбувається найактивніше зростання пеніса.

Екстендер PeniMaster можна носити на роботі або у навчальному закладі, головне, щоб ця діяльність не була пов’язана з активною фізичною діяльністю. Використовуйте вільну спідню білизну та вільні штани або штани. Це дозволить уникнути дискомфорту, до того ж екстендер буде непомітним під вільним одягом. Використовувати екстендер вночі під час сну не рекомендується виробником у зв’язку з можливими неконтрольованими рухами під час сну, мимовільною ерекцією та відсутністю контролю над пенісом. Можливі травми пеніса — будьте обережні і не ризикуйте марно!

вгору

Допустимо, я купив екстендер PeniMaster, проносив його 3-4 місяці, мій статевий член збільшився на кілька сантиметрів. Результат мене влаштовує і більше не хочу збільшувати пеніс. Чи можу я припинити використання екстендеру, чи мені треба постійно його носити для підтримання досягнутого результату?

Це типове питання новачка у сфері збільшення статевого члена. Звичайно, ні – Вам не треба носити екстендер для підтримки чи закріплення результату! Збільшення статевого члена за допомогою екстендеру PeniMaster відбувається ТІЛЬКИ за рахунок поділу та розмноження клітин та збільшення загального обсягу тканин пеніса. Під впливом сили розтягування тканини пеніса починають нарощувати кількість клітин з тією метою, щоб зменшити силу розтягування. Якщо Ви вважаєте, що збільшення пеніса відбувається за рахунок розтягування тканин та збільшення розмірів кожної клітини – Ви помиляєтесь. Саме тому, що збільшення пеніса відбувається за рахунок активації розмноження клітин, збільшення їх загальної кількості, результат збільшення статевого члена за допомогою екстендеру PeniMaster залишиться з Вами назавжди і немає необхідності підтримувати результат повторним носінням екстендеру або прийомом будь-яких препаратів.

вгору

Починаючи з якого віку, можна використовувати екстендер ПеніМайстер для збільшення пеніса? Мені 17 років, розмір члена 16см. у розтягнутому стані – хотілося б статевий член трохи більше.

Використання екстендеру ПеніМайстер для збільшення статевого члена можливе у будь-якому віці. Найбільш активно та ефективно йде збільшення пеніса у віці 14-25 років – це забезпечується активним зростанням всього організму людини. У більш старшому віці зростання відбувається нормальною мірою. Проте, виробник настійно рекомендує використовувати екстендер після закінчення найбільш інтенсивного періоду зростання організму, тобто. після 18-19 років. Застосування екстендера у молодшому віці може спровокувати таку проблему, як надмірно великий пеніс. Тому збільшувати пеніс у період активного зростання організму варто обережно.

вгору

Я ось дивлюся, у Вас дві моделі: екстендер PeniMaster CHROME та екстендер PeniMaster GOLD. Чим різняться між собою ці моделі та яку модель мені краще купити?

Відмінність між цими апаратами — лише в тому, що в моделі GOLD металеві штанги мають напилення із 18-ти каратного золота. Це зроблено для того, щоб унеможливити можливі алергічні реакції на шкірі. В іншому: комплектації, якості матеріалів та складання ці моделі ідентичні.

вгору

Я визначився з моделлю та хочу придбати екстендер PeniMaster. Чи можу це зробити анонімно? Не хочу, щоб хтось знав про моє придбання.

Для замовлення екстендера від Вас знадобиться ПІБ одержувача, контактний телефон та місто. Кожен екстендер ПеніМайстер відправляється покупцю в непрозорій упаковці, без будь-яких написів та малюнків. Сторонній людині неможливо буде ідентифікувати, що лежить усередині. Вся процедура буде виглядати так, ніби ви купили мобільний телефон або щось інше.

вгору

Чи можна робити значні перерви у використанні екстендеру?

Курс збільшення статевого члена може бути перерваний у будь-який момент і на будь-який період часу та відновлений, так само, у будь-який момент. Досягнутий результат (за винятком ефекту розтягування) залишиться зафіксованим.

вгору

Що таке ефект розтягування?

Протягом перших чотирьох тижнів використання екстендера досягнуте збільшення розміру пеніса обумовлено більшим розтягуванням тканин пеніса, ніж утворенням нових клітин. При більш довгостроковому використанні екстендеру PeniMaster починається активна фаза росту та поділу клітин тканин пеніса: досягнутий розмір та форма статевого члена збережуться і після закінчення процедур.

вгору

При вдяганні екстендера у мене настає ерекція. Що робити?

Якщо при одяганні у Вас трапилася ерекція – необхідно трохи зачекати та заспокоїтися. Це досить поширена ситуація у новачків. За кілька тижнів все пройде і Ви перестанете збуджуватися при вдяганні екстендеру.

вгору