Офіційний представник PeniMaster
Доставка в будь-яку країну світу
Оплата при отриманні
усі телефони »
  • МТС +38 (095) 652 5501

з 10:00 до 17:00 ПН-ПТ

Офіційний представник PeniMaster

Принцип роботи екстендеру

Унікальна німецька система для збільшення пеніса в домашніх умовах
Penimaster PRO!

Екстендер PeniMaster використовує принцип механічного розтягування тканин: тривалий вплив, що розтягує, викликає зростання нових клітин, тканина збільшується в об’ємі, при цьому не змінюється функціональність самої тканини. Цей принцип вже не одне десятиліття використовується в медицині і досить добре вивчений.

Малограмотна людина може подумати, що цей принцип — розтягнути частину тіла, призведе до втрати функціональності розтягуваного органу, його витончення і, зрештою, розриву . Ну, якщо підвісити до пеніса вантаж у 50кг, саме так і станеться – пеніс просто порветься.

Сравнительные преимущества экстендераПорівняльні переваги екстендера
Чому чоловіки вибирають екстендер Пенімастер для збільшення статевого члена в домашніх умовах »
Какие еще способы увеличения члена есть?Які ще способи збільшення члена є?
Огляд найбільш популярних у мережі способів збільшення пеніса без операції Ви можете прочитати тут »

Вся дієвість цього принципу забезпечується трьома факторами: часом, силою розтягування та здатністю організму реагувати на зовнішній вплив. Наш організм влаштований так, що під тривалим впливом сили тканини починають реагувати на зовнішній вплив. Наприклад, таким чином сучасна молодь створює тунелі у вухах, у медицині подовжують кісткові тканини, тканини для пересадки при опіках та косметичних операціях. Навіть рослини реагують на зовнішній вплив — у темному приміщенні вони спрямовуються вгору в пошуках світла, художники вміють вигинати молоді стовбури дерев, перетворюючи їх на хитромудрі фігури, при цьому дерева залишаються деревами: живими і здоровими.

Абсолютно точно так А збільшується пеніс за допомогою екстендеру PeniMaster — просто, безпечно і природно. Екстендер PeniMaster протягом декількох місяців має незначний вплив на тканини пеніса. Первинне розтягування тканин викликає активне зростання нових клітин тканини у місці розтягування, у своїй зростання пеніса відбувається у довжину, а й у обсязі.

На малюнку показано, як відбувається збільшення пеніса – у місці розтягування активується зростання тканин і починають з’являтися нові клітини (позначені рожевим кольором). Нові клітини з’являються не тільки вздовж сили розтягування, а й упоперек, завдяки чому пеніс пропорційно збільшується не тільки у довжину, а й у обсязі.

Правила использования экстендераПравила використання екстендера
Як правильно носити екстендер для максимально швидкого та безпечного збільшення члена. Читати докладніше »
Что даст Вам использование экстендераЩо дасть Вам використання екстендера
З екстендером можна досягти не тільки збільшення довжини статевого члена, а й його товщини. Докладніше »

Звичайне (не патологічне) викривлення статевого члена обумовлено нерівномірним розподілом клітин з його протилежних сторонах. Та сторона пеніса, на якій менше клітин виходить коротшою, через що і відбувається дане викривлення, особливо помітне в ерегованому стані. розтягуючий вплив. Внаслідок цього відбувається швидке утворення нових клітин (позначено рожевим кольором). Таким чином, кут викривлення пеніса значно зменшується або повністю зникає.

Швидкість зростання тканин пеніса та загальний показник збільшення не можуть бути гарантовані нами. Результат безпосередньо залежить від точного дотримання рекомендацій виробника, регулярності та тривалості носіння екстендера, від фізіологічних особливостей організму, якості харчування, шкідливих звичок тощо.