Офіційний представник PeniMaster
Доставка в будь-яку країну світу
Оплата при отриманні
усі телефони »
  • МТС +38 (095) 652 5501

з 10:00 до 17:00 ПН-ПТ

Офіційний представник PeniMaster

Полезные советы по использованию

Унікальна німецька система для збільшення пеніса в домашніх умовах
Penimaster PRO!

Який одяг краще одягати під час використання екстендеру?

Во время использования экстедера надо выбирать удобную одеждуЯкщо Ви використовуєте екстендер вдома, і немає необхідності його маскувати, тоді найкращий варіант – це халат. Також можна одягнути спортивний костюм, причому, чим вільніший костюм, тим краще.

Окреме питання це спідня білизна. Боягузи мають бути вільними. Оптимально використовувати «боксери» або «сімейні», які не прилягають до тіла. Коли екстендер спрямований вниз, вузькі труси стискатимуть його, при цьому натяг буде меншим. Також у вузьких трусах буває дуже складно носити спрямований вгору екстендер, тим більше здійснювати різкі рухи.

Штани вибирайте вільні. На роботу краще одягти костюмні штани. Якщо штани з ременем, а екстендер спрямований нагору, у цьому випадку не затягуйте сильно ремінь. Це може призвести до підвищеного травматизму при падінні або ударі, а також зменшує циркуляцію крові.

Правила використання екстендеру

Перед одяганням екстендера слід попередньо вимити статевий член з милом або іншим миючим косметичним засобом і витерти насухо. Майданчик та силіконовий ремінець також повинні бути попередньо вимиті у теплій воді з милом. Це дуже важливо з гігієнічної точки зору та значно скоротить можливість подразнення на шкірі пеніса. З іншого боку, це полегшить використання екстендера, т.к. він менше зісковзуватиме.

Врачи рекомендуют носить экстендерВрачи рекомендуют носить экстендер
Дізнайся рекомендації офіційної медицини щодо використання екстендера для збільшення статевого члена »
Основные способы увеличения членаОсновные способы увеличения члена
Дізнайся найпопулярніші методики збільшення члена, які пропонують купити за гроші в інтернет безкоштовно »

Якщо в черговий раз, одягаючи екстендер, не вдається витягнути пеніс та закріпити його на тій самій довжині штанг, яка була востаннє. Тоді просто надягніть екстендер на 15-20 хвилин із зменшеною довжиною штанг. Потім поверніть колишню довжину та продовжуйте носіння далі.

Після операції екстендер слід носити спрямованим донизу протягом місяця. Це максимально підтягне внутрішню частину статевого члена та стабілізує результат операції.

Якщо Ви постійно змінюєте напрямок носіння екстендера то вниз, то вгору, варто враховувати, що натяг буде різним. Натяг завжди буде більшим, коли екстендер спрямований вниз, при однаковій довжині штанг. Зважайте на це при виборі сили розтягування.

Секс та екстендер

Чи можна займатися сексом під час збільшення члена за допомогою екстендеру? Звичайно можна, я сказав би, що навіть бажано. Однак, не слід цього робити відразу після або до носіння екстендера, а також, якщо є болючі відчуття або пошкодження на пенісі.

Харчування та збільшення члена

Полезная пища поможет достичь лучшего эффекта от экстендера Не варто недооцінювати харчування щодо збільшення статевого члена. Якщо подивитися на спортсменів, можна побачити боротьбу за кожен міліметр маси якісної мускулатури. І в цій боротьбі окремим рядком проходить здорова їжа, адже те, що ми їмо, це фактично будівельний матеріал для нашого організму. Продукти харчування та їх якість відіграють важливу роль для зростання всього організму та пенісу зокрема. Тому слідкуйте щоб у ваш раціон харчування завжди входили всі корисні елементи.

Вітаміни та мінерали. Необхідний повний раціон з овочів та фруктів. Вітаміни на клітинному рівні забезпечують нормальне функціонування організму. Потрібно правильно скласти своє збалансоване харчування, для цього враховуйте не лише вуглеводи, жири та білки, а також мінерали та вітаміни.

Білкова їжа. Білок дуже важливий для нашого здоров’я. Це основний будівельний матеріал усіх кліток. Вживайте в їжу більше білка, але не забувайте, що їжа повинна бути різноманітною, оскільки сполук амінокислот (різновидів білка) в різних продуктах різне. Організму потрібні всі види амінокислот.

Білкові добавки. Можна додати до раціону та білкові добавки. В аптеках та спорт магазинах існують різні види даної продукції, тому ознайомтеся з літературою з бодібілдингу, та пошукайте поради харчування в інтернеті.

Вода. Зверніть увагу на якість води, яку ви п’єте. Пийте воду щонайменше 2 літрів щодня. Це сприяє очищенню лімфи, що покращить обмін речовин. Порада: води потрібно пити стільки, щоб урина (сеча) була світла чи прозора.

Вплив сну на швидке зростання пеніса

Размер члена и возраст: вся правда тутРозмір члена та вік: вся правда тут
Якого розміру має бути член у певному віці — порівняльна таблиця розмірів статевого члена »
Как правильКак правильно измерить параметры членаале виміряти параметри члена
Навчися правильно вимірювати довжину та обсяг члена та відстежуй ефективність своєї методики збільшення члена »

Справа в тому, що під час сну виробляється так званий гормон росту. Він допомагає рости організму і підтримує всі тканини «у формі». Звичайно, якщо постійно спати, то статевий член не збільшуватиметься. Якщо зайнялися збільшенням члена за допомогою екстендера, то сон відіграватиме не останню роль у цій справі. Під час збільшення пеніса нормальний сон дасть додатковий плюс до швидкого зростання.Спорт та його роль у збільшенні члена

Вирішили збільшити пеніс за допомогою екстендера, то не забудьте про спорт. Використання екстендера допоможе збільшити член, але треба допомогти організму, щоб результат був кращим. І для цього допоможе спорт чи хоча б зарядка. Під час фізичних вправ:Використання екстендера та спорт можна легко поєднувати

Підвищується рівень тестостерону, який бере участь у розвитку чоловічих статевих органів. Також відповідає за статеве дозрівання та за розмір статевих органів;

Покращується обмін речовин, що відповідає за розвиток та стан організму. Також позитивно впливає на витрату та вироблення енергії;

Підвищується здатність захисту організму від різних небажаних впливів навколишнього середовища (опірність організму);

Збільшується кількість гормону росту в крові;

Організм омолоджується.

Швидкість зростання тканин пеніса та загальний показник збільшення не можуть бути гарантовані нами. Результат безпосередньо залежить від точного дотримання рекомендацій виробника, регулярності та тривалості носіння екстендера, від фізіологічних особливостей організму, якості харчування, шкідливих звичок тощо.