Офіційний представник PeniMaster
Доставка в будь-яку країну світу
Оплата при отриманні
усі телефони »
  • МТС +38 (095) 652 5501

з 10:00 до 17:00 ПН-ПТ

Офіційний представник PeniMaster

Рекомендації лікарів

Унікальна німецька система для збільшення пеніса в домашніх умовах
Penimaster PRO!

Вже майже 20 років екстендер використовується у всьому світі для корекції розмірів та форми статевого члена. Причому як самостійний засіб збільшення, і у комплексі коштів із корекції розміру та форми статевого члена.

Екстендер, як самостійний засіб, здебільшого використовується, щоб збільшити пеніс в домашніх умовах або виправити його форму. Якщо у Вас немає захворювань сечостатевої системи та розмір пеніса становить більше 5см у розтягнутому стані — Ви можете використовувати екстендер PeniMaster самостійно, дотримуючись рекомендацій виробника. У клініках екстендер призначають для корекції форми пеніса, збільшення розмірів пеніса.

Також екстендер використовують у комплексі з іншими методами, наприклад після операції. Після операції зі збільшення статевого члена чи корекції його форми, зазвичай, призначають носіння екстендера.

Основні рекомендації лікарів при використанні екстендеру ПеніМайстер:

Узнать, какой размер члена нормальныйДізнатися, який розмір члена є нормальним
Що означає середній розмір статевого члена та який розмір вважається нормальним для жіночого задоволення »
Доступные способы увеличения пенисаДоступні способи збільшення пеніса
Як можна збільшити статевий член у домашніх умовах і наскільки ефективні ці способи »

Для досягнення відчутного результату розраховуйте носити екстендер не менше 2-3 місяців. Справа в тому, що в перші чотири тижні пеніс збільшується переважно за рахунок розтягування його тканин, ніж зростання клітин. Після цього терміну настає фаза активного поділу та зростання клітин в області розтягування — пеніс збільшуватиметься за рахунок збільшення об’єму тканин. І цей результат уже нікуди не зникне з часом. Ви повинні розуміти, що організм не може моментально запустити свої функції — для цього потрібен час.

Необхідна кількість годин носіння на добу — мінімум 5 годин, бажано не менше 6 годин. Понад 12 годин носіння екстендеру неефективне. Справа в тому, що при більш ніж 12-годинному носінні екстендера, його ефективність не зростатиме. Оптимальною кількістю є 6-8 годин на добу. Хочу зазначити, що пеніс зростає не в період носіння екстендера, а в період використання екстендера. Тому все має бути в міру – і період носіння, і період відпочинку.

Обов’язково робіть перерви під час носіння екстендера кожні 60-90 хвилин. Цілком достатньо 5-10 хвилин перерви. У цей час необхідно звільнити пеніс від ремінця, зняти бинт і злегка помасажувати пеніс, щоб нормалізувати кровообіг.

Найбільш ефективна сила розтягування при носінні екстендера ПеніМайстер — 400-1100гр. Намагайтеся дотримуватись її, щоб отримати якісний результат.

За счет чего возможно увеличение членаЗа рахунок чого можливе збільшення члена
Опис принципу роботи екстендера для безопераційного збільшення статевого члена в домашніх умовах »
Отзывы тех, кто уже увеличил свой членВідгуки тих, хто вже збільшив свій член
Реальні відгуки покупців екстендеру Пенімастер, які вже збільшують пеніс та досягли результатів »

У разі появи крововиливів, саден та потертостей на статевому члені, необхідно призупинити користування екстендером до повного одужання. Також у цей час необхідно проаналізувати причини виникнення таких ушкоджень. Це може бути ламкість судин, неправильне носіння екстендера, неправильне закріплення статевого члена на майданчику, перетягування фіксуючим ременем, використання надмірно великої сили розтягування. Використовуйте спеціальні прокладки та бинти при фіксації пеніса – ризик отримання пошкоджень знизиться практично до нуля. Не носіть екстендер з одягом, що сильно облягає, або нижньою білизною. Не займайтеся активними видами діяльності при носінні екстендеру.

Утримуйте в чистоті свій екстендер — періодично мийте його в теплій воді з милом і використовуйте спеціальний антибактеріальний засіб, рекомендований виробником.

Швидкість зростання тканин пеніса та загальний показник збільшення не можуть бути гарантовані нами. Результат безпосередньо залежить від точного дотримання рекомендацій виробника, регулярності та тривалості носіння екстендера, від фізіологічних особливостей організму, якості харчування, шкідливих звичок тощо.