Офіційний представник PeniMaster
Доставка в будь-яку країну світу
Оплата при отриманні
усі телефони »
  • МТС +38 (095) 652 5501

з 10:00 до 17:00 ПН-ПТ

Офіційний представник PeniMaster

Як збільшити пеніс у домашніх умовах

Унікальна німецька система для збільшення пеніса в домашніх умовах
Penimaster PRO!

Увеличить член в домашних условияхПитання, які починають хвилювати багатьох хлопців, починаючи з підліткового віку – який розмір статевого члена вважається нормальним і як збільшити статевий член на кілька сантиметрів.

Нормальним вважається член довжиною 15см, більш привабливим для жінок є статевий член довжиною 18-21см. Збільшити пеніс можна, питання лише у способі збільшення та довготривалості результату. Збільшити статевий член можна на короткий час – статевий акт чи назавжди. Наприклад, вакуумні помпи, різні таблетки, мазі збільшують член під час статевого акту, а хірургічна операція, носіння екстендера, мануальні вправи дозволяють збільшити статевий член назавжди. Давайте розглянемо ці способи докладніше.

Как лучше измерить длину своего членаЯк краще виміряти довжину свого члена
Правильний спосіб вимірювання пеніса в домашніх умовах: вимірюємо довжину та обхват статевого члена »
Как узнать, какого размера твой пенисЯк дізнатися, якого розміру ваш пеніс
Чи можна віднести розмір твого члена до середнього чи він значно менший (більше) середнього розміру?»

Вакуумна помпа — являє собою пластикову колбу, в яку міститься статевий член і відкачується повітря. В результаті негативного тиску до статевого члена приливає кров і лімфа у значно більших кількостях, ніж це відбувається природним способом. Член стає довшим і об’ємнішим за рахунок більшої наповненості кров’ю, так само член стає твердішим – сильніша ерекція. Використовують вакуумну помпу перед статевим актом протягом 5-10 хвилин. Також вакуумна помпа застосовується при слабкій ерекції.

Таблетки, мазі, спреї та інші медикаментозні способи збільшення статевого члена, як і вакуумна помпа, сприяють припливу крові до статевого члена. В результаті набряклий член візуально стає більше в розмірах, з гарною ерекцією. Якщо не хочете цькувати свій організм хімією, краще скористайтеся вакуумною помпою — вона природніша і не шкодить організму. У будь-якому випадку ні помпа, ні таблетки і мазі не збільшать член назавжди — ними треба буде користуватися щоразу перед статевим актом. В результаті він «вивалюється» назовні і додає в довжині пару сантиметрів. Товщина статевого члена залишиться такою самою. Збільшення обсягу статевого члена відбувається з допомогою імплантів чи ін’єкцій силікону. Це складніша операція, яка може виявитися з наслідками для здоров’я.
Увеличение члена в домашних условиях

Преимущества экстендера PenimasterПереваги екстендеру Penimaster
Дізнайся, чому ремінцевий екстендер Пенімастер вважається найкращим екстендером для збільшення пеніса »
Новинка: вакуумный экстендер Пенимастер ПРОНовинка: вакуумний екстендер Пенімастер ПРО
Основні переваги вакуумного екстендеру Penimaster PRO для швидкого збільшення члена та головки »

Екстендер збільшення члена використовує властивість живих клітин пристосовуватися до зовнішнього впливу. Екстендер надає постійний вплив, що розтягує на статевий член, в результаті чого відбувається не розтягнення тканин, а збільшення кількості клітин в тканинах пеніса. Ця властивість тканин людини відома здавна – навіть наші дні тунелі у вухах використовують цю властивість. В результаті статевий член збільшується не тільки в довжину, але і в обсязі натуральним та безпечним для здоров’я способом. Розмір члена, що збільшився, залишиться назавжди – не треба «підтримувати форму» регулярним носінням екстендера – збільшили статевий член до необхідних розмірів і більше можна не носити екстендер. Зростання клітин починається приблизно через 3-4 тижні щоденного 6-8 годинного носіння екстендера. За кілька місяців можна збільшити статевий член у довжину та в обсязі — головне регулярно використовувати екстендер Пенімастер.

Швидкість зростання тканин пеніса та загальний показник збільшення не можуть бути гарантовані нами. Результат безпосередньо залежить від точного дотримання рекомендацій виробника, регулярності та тривалості носіння екстендера, від фізіологічних особливостей організму, якості харчування, шкідливих звичок тощо.