Офіційний представник PeniMaster
Доставка в будь-яку країну світу
Оплата при отриманні
усі телефони »
  • МТС +38 (095) 652 5501

з 10:00 до 17:00 ПН-ПТ

Офіційний представник PeniMaster

Вимірювання пенісу

Унікальна німецька система для збільшення пеніса в домашніх умовах
Penimaster PRO!

Перш ніж приступити до збільшення пеніса, необхідно провести початкові вимірювання. Це необхідно для того, щоб Ви могли стежити за динамікою зростання пеніса та оцінити досягнутий результат.

Виміряти пеніс можна за допомогою звичайної пластмасової або дерев’яної лінійки, у якої шкала починається від краю лінійки або за допомогою гнучкого кравецького метра — стрічки зі шкалою. Не рекомендується використовувати металеві лінійки, рулетки та інше через високу ймовірність травматизму.

Існує кілька методик вимірювання члена:

Какой средний размер полового членаЯкий середній розмір статевого члена
Дізнайся середню величину пеніса чоловіка і який розмір статевого члена подобається більшості жінок »
Все действующие методы увеличить пенисУсі діючі методи збільшити пеніс
Тут зібрані найбільш популярні в інтернеті методи збільшення члена без операції в домашніх умовах»

Вимір довжини збудженого статевого члена від основи (лобка) до закінчення головки в положенні стоячи. Обов’язково при вимірюванні досягайте 100% ерекції, інакше результат буде невірним і відрізнятиметься з результатами інших вимірювань. Прикладіть початок лінійки до лобка та виміряйте пеніс. Правильніше вимірювати пеніс, вдавлюючи лінійку до лобкової кістки (тільки без фанатизму!). Пеніс має бути паралельний підлозі.

Каким образом экстендер увеличиваетЯким чином екстендер збільшує
Тут докладно описано принцип роботи німецького екстендеру Penimaster для натурального збільшення члена »
Экстендер не только увеличивает членЕкстендер не тільки збільшує член
Але й сприятливо впливає на сексуальну витривалість та психологічну впевненість чоловіка »

Вимірювання кола (об’єму або товщини) пеніса здійснюється за допомогою кравецького метра або за допомогою аркуша паперу. Вимірюють товщину члена у верхній третині пеніса. Для цього обертають пеніс кравецьким метром. Якщо вимірюють товщину пеніса за допомогою аркуша паперу, їм обертають пеніс і ставлять мітку в місці накладання країв паперу. Потім вимірюють відстань від краю паперу до мітки за допомогою звичайної лінійки. Варто зазначити, що обсяг пеніса так само необхідно вимірювати при 100% ерекції, інакше вимірювання будуть неточними.

Для визначення необхідної довжини штанг екстендера, вимірювання виконуються на пенісі у спокійному стані. Для цього оголюють головку пеніса і максимально його розтягують – все це робиться однією рукою, а іншою вимірюють довжину пеніса. Вимірювати варто зі злегка втиснутою в лобок лінійкою.

Швидкість зростання тканин пеніса та загальний показник збільшення не можуть бути гарантовані нами. Результат безпосередньо залежить від точного дотримання рекомендацій виробника, регулярності та тривалості носіння екстендера, від фізіологічних особливостей організму, якості харчування, шкідливих звичок тощо.