Офіційний представник PeniMaster
Доставка в будь-яку країну світу
Оплата при отриманні
усі телефони »
  • МТС +38 (095) 652 5501

з 10:00 до 17:00 ПН-ПТ

Офіційний представник PeniMaster

Середній розмір члена та якого розміру має бути статевий член

Унікальна німецька система для збільшення пеніса в домашніх умовах
Penimaster PRO!

Средний размер членаБіологічно, пеніс є одним із органів, які використовуються при розмноженні. І розміри його мають бути такими, щоб дозволили це зробити – доставити армію сперматозоїдів до яйцеклітини. Це може зробити навіть член невеликого розміру. Однак, для людини властивий секс – статевий акт не для продовження потомства, а для задоволення і тут вже на перший план виходять якості, що сприяють задоволенню партнерів.

Окрім емоційної складової, для стимуляції пеніса важлива вузькість піхви, для жінки довжина та товщина статевого члена. Молоді дівчата мають вузьку піхву і розмір статевого члена для них не такий важливий. Більш досвідчені жінки, які народжували, мають більш розтягнуту піхву, в якому невеликий пеніс буде як «олівець у склянці». Для таких жінок необхідний статевий член більш відповідних розмірів.
Какого размера должен быть член

Стандартний (нормальний) розмір статевого члена – 15см. Це підтвердили численні дослідження у всьому світі різних медичних організацій та асоціацій. Існують певні відхилення в різних областях земної кулі, але в середньому розмір статевого члена середньостатистичного чоловіка 15см. Проте, самі дослідження вказують, що з середньостатистичної жінки найбільш приємний розмір статевого члена 18-21см. Ось тут і проявляється невідповідність пропозиції попиту.

Как правильно измерить половой членЯк правильно виміряти статевий член
Дивися найправильнішу методику вимірювання довжини та об’єму (обхвату) пеніса в домашніх умовах »
Естественный размер полового членаПриродний розмір статевого члена
Дізнатися, яким має бути статевий член у 15 або 18 років можна на цій сторінці: офіційні дані »

Звичайно, мало яка жінка скаже прямо: «У тебе замала член для мене» або щось подібне. Недосвідчені і недосвідчені подружки, та й дружина, будуть говорити, що розмір вашої чоловічої гідності і так гарний, і більше не треба, коханка просто знайде іншого. Багато хто заперечить — головне не розмір, а вміння користуватися членом. Безперечно, і це факт, але погодьтеся – значний і приємний для жінки розмір пеніса і вміння ним користуватися будуть набагато приємнішими, ніж просто вміння користуватися невеликим членом.

Однак великий статевий член несе з собою певні труднощі. Дівчата з неглибоким і вузьким піхвою відчуватиму дискомфорт від гігантського члена, можливі садна і потертість. Слід діяти акуратно і не поспішаючи, дозволяючи піхві розтягнутися до необхідних розмірів. Також варто додатково використовувати лубрикант. Також з великим і товстим членом Вам не всяка дівчина дозволить анальний секс. Тому, у цій справі – збільшення члена – необхідно не переборщити. Маленький член — погано, дуже великий член — теж не цукор.

Увеличиваем член в домашних условияхЗбільшуємо член у домашніх умовах
Опис основних способів збільшення члена в домашніх умовах, які на ефективні та працюють »
Как увеличить половой член экстендеромЯк збільшити статевий член екстендером
Принцип роботи екстендера (еспандера) — медичного приладу для збільшення статевого члена без операції »

У результаті, якщо розмір статевого члена у Вас у збудженому стані становить 15см – можете спати спокійно – татом Ви станете. Якщо розмір становить 12-13см, то, щоб не відчувати дискомфорту з дівчатами, варто трохи збільшити статевий член у розмірах. Якщо Вас приваблює слава статевого гіганта, то з таким розміром пеніса можна лише «грати в аматорській лізі». Для професіоналів рекомендуємо розмір статевого члена від 18 см та більше.

Швидкість зростання тканин пеніса та загальний показник збільшення не можуть бути гарантовані нами. Результат безпосередньо залежить від точного дотримання рекомендацій виробника, регулярності та тривалості носіння екстендера, від фізіологічних особливостей організму, якості харчування, шкідливих звичок тощо.