Офіційний представник PeniMaster
Доставка в будь-яку країну світу
Оплата при отриманні
усі телефони »
 • МТС +38 (095) 652 5501

з 10:00 до 17:00 ПН-ПТ

Офіційний представник PeniMaster

Екстендер PeniMaster PRO

Унікальна німецька система для збільшення пеніса в домашніх умовах
Penimaster PRO!

Новинка на ринку товарів для збільшення члена в домашніх умовах — екстендер PeniMaster PRO із вакуумним кріпленням головки. У чому переваги такого екстендера? Якщо Ви вже вивчали тему збільшення статевого члена, то напевно знаєте, що найефективніший і найбезпечніший метод збільшити член будинку — використовувати екстендер. і все це можна зробити в домашніх умовах. Екстендер створює невелике зусилля, що розтягує на тканині пеніса, в результаті відбувається зростання і збільшення кількості клітин тканин пеніса. Перші екстендери мали джгутове кріплення — головка пеніса кріпилася до ложа екстендера за допомогою силіконового шнура або трубки. Це призводило до сильних больових відчуттів, передавлювання тканин пеніса та порушення кровообігу, з’являлися потертості, крововиливу.

В полной версии PeniMaster PRO Premium есть оба сопсоба крепления на стержнях и на ремне

Преимущества вакуумного экстендераПереваги вакуумного екстендера
Чому вакуумний екстендер вважається кращим за будь-який інший екстендер, навіть класичний ремінцевий »
Инструкция для экстендера Пенимастер ПРОІнструкція для екстендеру Пенімастер ПРО
Детальний опис того, як правильно підготувати вакуумну камеру екстендера до використання »

Наступним кроком у розвитку екстендерів стало використання ремінця для закріплення пеніса. Це був досить широкий силіконовий ремінець, який чинив значно менший тиск на пеніс, скорочувалися болючі відчуття, користування екстендером стало більш простим і зрозумілим. Виробник екстендерів PeniMaster створив унікальне кріплення ремінця, яке не дозволяло надійно закріпити пеніс на ложі екстендера – екстендер PeniMaster CHROME та PeniMaster GOLD. Ці екстендери були визнані користувачами найнадійнішими, комфортнішими та безпечнішими. Однак, і це не давало повного комфорту та зручності – раз на годину необхідно було послаблювати ремінець, щоб відновити кровообіг. І під одягом такий екстендер було складно приховати повністю.

Каждый PeniMaster Pro упакован в удобный и функциональный кейсІ ось, ми готові представити Вам найкраще, що є сьогодні в області збільшення статевого члена та виправленні його форми — екстендер PeniMaster PRO! Цей екстендер має унікальну систему вакуумної фіксації головки члена в екстендері. В результаті пеніс не передавлюється, кровообіг і лімфоток не порушуються, жодних больових відчуттів у місці кріплення пеніса, потертостей, крововиливів та інших «радостей» будь-якого іншого екстендера. Тепер носити екстендер PeniMaster PRO можна не знімаючи до 3-х годин і більше!

Так само в комплектації Premium екстендер PeniMaster PRO є ремінь, з яким екстендер PeniMaster PRO перетворюється на стретчер. Екстендер без металевих стрижнів (штанг) називається стретчер. Стретчер кріпиться до частин тіла і майже непомітний для оточуючих. До того ж, стретчер можна носити навіть за активної фізичної діяльності — оздоровчий біг, їзда на велосипеді та інше.

 

 

Нижче представлені комплектуючі екстендеруPeniMaster PRO.

экстендер PeniMaster PRO

 1. 1. Вакуумне кріплення, в анатомічному відношенні самостійно адаптується з’єднання з головкою статевого члена;
   1.1 Анатомічна камера для головки із захистом вуздечки. Адаптована до анатомічної форми пеніса порожниста камера, яка за допомогою негативного тиску (вакууму) з’єднує голівку та адгезійну мембрану (4). За рахунок отвору, що звужується, чутлива вуздечка крайньої плоті залишається за межами дії негативного тиску.
  1. 1.2 Паз для кріплення деталей з латексу (3 і 4).
  2. 1.3 Кріплення для з’єднання вакуумної камери (1.1 ) з екстендером на основі металевих стрижнів або на основі ременя (стретчер).
  3. 1.4 Зворотний клапан. З різьбленням для стандартного перекидного клапана (6) та шланга перекидного клапана (8.1).
 2. 2. Кільце шлюзного затвора призначене для полегшення введення головки у шлюзний затвор (3). З прокладкою від затискання волосся на тілі.
 3. 3. Шлюзний затвор із м’якого медичного латексу. Перешкоджає проникненню повітря між головкою та адгезійною мембраною (4).
 4. 4. В анатомічному відношенні адгезійна мембрана, що адаптується, з м’якого медичного латексу. Легко адаптується у фізіологічному відношенні до форми та розміру головки та передає силу розтягування на статевий член.
 5. 5. Спліт-адаптери (два розміри). Для оптимальної адаптації камери головки (1.1) до статевого члена з малим діаметром.
 6. 6. Стандартний зворотний клапан. Повітрянепроникний, якщо загвинчений вниз.
 7. 7. Вакуумна груша для надягання вакуумного кріплення. З автоматичним адаптером для клапана (7.1) із запірним механізмом для камери для головки статевого члена (1.1).
 8. 8. Система надягання вакуумного кріплення зі шлангом для надягання апарату PeniMaster PRO за принципом соломинки. З клапаном шланга (8.1), заглушкою ущільнювача (8.2), шланговою сполучною муфтою (8.3) і подовжувальним шлангом [8.4]. Поміщається в будь-якій кишені — для одягання екстендера у незручних чи не в домашніх умовах. У комплекті поставки не йде – купується окремо.
 9. 9. Гель ProMaster Comfort&Care — засіб для забезпечення комфорту при носінні та догляді за деталями екстендеру з латексу. Гель полегшує надягання, покращує комфорт при носінні та служить для догляду за деталями з латексу (3 та 4). Утворює міцну герметичну сполуку між латексом і головкою. Чи не дратує шкіру, не підвищує чутливість, мала витрата.
Пенимастер ПРО: фото и видеообзор прибораПенімастер ПРО: фото та відеоогляд приладу
Екстендер практично не помітний під одягом, а отже, носити його можна в будь-якому місці протягом дня »
Купить экстендер Пенимстер ПРОКупити екстендер Пенімстер ПРО
Виберіть необхідну модель екстендера і вже за пару днів Ви почнете свою програму збільшення члена »

Це стандартний набір деталей вакуумного кріплення для будь-якого екстендеру PeniMaster PRO (крім системи надягання вакуумного кріплення зі шлангом для надягання апарату PeniMaster PRO за принципом соломки (8) – купується окремо). Також, залежно від комплектації, у комплект поставки може входити ремінь для носіння екстендера як стретчера; упорне кільце із системою натягу, металеві штанги та кріплення для з’єднання вакуумного кріплення головки зі штангами.

Швидкість зростання тканин пеніса та загальний показник збільшення не можуть бути гарантовані нами. Результат безпосередньо залежить від точного дотримання рекомендацій виробника, регулярності та тривалості носіння екстендера, від фізіологічних особливостей організму, якості харчування, шкідливих звичок тощо.